O nás

O nás

Od našich začiatkov, keď sme jedlá vydávali priamo v jedálni, sme prešli dlhou cestu. Dnes ponúkame aj rozvoz jedál, aby ste si mohli vychutnať naše pokrmy v pohodlí vášho domova alebo kancelárie. Naše jedlá sú pripravované s láskou a starostlivosťou, aby sme vám priniesli to najlepšie z domácej kuchyne.

Našou prioritou je vaša spokojnosť. Snažíme sa neustále zlepšovať naše služby a ponúkať vám pestré a chutné menu, ktoré poteší každého. Veríme, že kde sa dobre varí, tam sa dobre darí. Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom a zažite nezabudnuteľné gastronomické zážitky!

Chutné
Jedlá
27
Rokov praxe
>1000
Spokojných zákazníkov

Reštaurácia a rozvoz!

Reštaurácia

Naša reštaurácia je miestom, kde sa spája dobré jedlo, príjemná atmosféra a priateľský personál. Príďte si pochutnať na našich domácich špecialitách, pripravených z kvalitných surovín, a užite si príjemné chvíle so svojimi blízkymi.

Rozvoz

Ak preferujete pohodlie domova, ponúkame aj službu rozvozu jedál. Pre bezproblémové doručenie je potrebné, aby si každý zákazník zaobstaral dva obedáre a stravné lístky od nás, ktoré mu doručí náš šofér priamo domov. Týmto spôsobom zabezpečujeme, že vaše jedlo dorazí čerstvé a teplé.

Prijímame tieto dežanérky